Jak zařídit otevřený prostor, aby se v něm dalo i spát? Moje zkušenost z malého bytu > 자유게시판

본문 바로가기
-->

자유게시판

Jak zařídit otevřený prostor, aby se v něm dalo i spát? Moje zkušenost…

페이지 정보

profile_image
작성자 Brady
댓글 0건 조회 4회 작성일 26-06-24 20:28

본문

Problémem ale bylo uložení povlečení a dek. Všude je málo místa. Do šatní skříně se už nevešly. Naštěstí jsme objevili kousek s integrovaným úložným prostorem. Vybírali jsme dlouho. Chtěli jsme něco, co vypadá jako pořádný kus nábytku, ne jako nouzovka. Nakonec jsme zvolili variantu, která má pod sedákem prostor na všechny textilie. Dvě velké ložní soupravy, dva polštáře a tlustá deka zmizely, jako by je pohltila zem. Jenže pak nastal další zádrhel: matrace na spaní. Většina rozkládacích pohovek má tenkou pěnu, která po hodině ležení bolí záda. Řešením byl model s kvalitním jádrem. Nakonec jsme dali přednost variantě s 16 cm pěnovou matrací na pevných lamelách. Spí se na tom lépe než na staré manželské posteli od babi

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.