Vaše obývák se pomalu mění v noclehárnu a vy máte dost skládání karimatek z IKEA? Znám ten pocit, když po večeři začnete přemýšlet, kde vlastně ubytujete babičku nebo kamaráda z vysoké, který se ozval po pěti letech. Moje vlastní > 자유게시판

본문 바로가기
-->

자유게시판

Vaše obývák se pomalu mění v noclehárnu a vy máte dost skládání karima…

페이지 정보

profile_image
작성자 Tyrell
댓글 0건 조회 3회 작성일 26-06-24 23:09

본문

Co když nemáte místo na klasický rozkládací gauč? Pak se podívejte po modelu, který funguje jako pull-out sofa. Tedy výsuvný systém, kdy se sedák posune dopředu a opěradlo sklopí do vzniklého prostoru. Je to geniální řešení pro malé půdorysy, protože v běžném režimu zabírá stejně místa jako běžná sedačka. Z osobní zkušenosti vím, že pull-out sofa je skvělá na přespání jednoho hosta. Na dva už je to těsné, pokud nemáte aspoň šířku 180 cm. Zkontrolujte, zda výsuvná část nemá ostré hrany. U některých levných modelů se kovová lišta zasekává do lýtek, nikdo nechce vstávat s modřin


Jednu věc jsem si ale nevymyslela. Skutečně pratelné povlaky. U skandinávského designu je běžná velvet upholstery na sedacích prvcích. Zní to křehce, ale ten samet je technický, s vysokou odolností proti oděru. Moje dcera na něj vylila borůvkový džus. Setřela jsem to vlhkým hadrem a zůstal jen světlý flek, který po usušení zmizel. Samozřejmě neříkám, že je to koberec do garáže. Ale pro běžný život v paneláku? Naprosto v pohodě. Textura přitom krásně láme světlo, takže i jednoduchý sedák působí měkce a útulně, aniž byste museli přidávat tunu polštá

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.